O admiri in secret? Pai si….de ce nu un buchet de flori?
![orhidee-trandafiri orhidee-trandafiri](https://blog.123flori.ro/wp-content/uploads/2009/11/orhidee-trandafiri.jpg)
Cel mai bun aranjament de flori pentru a-i spune ceea ce simti este admiratorul secret. Trandafiri galbeni si orhidee, completandu-se intr-un aranjament de mare efect, printre cele mai bine vandute produse FloriLaBucuresti. Produsul este acum redus cu 40 de lei si mai ales daca sunteti printre primii 3 care comandati acest produs astazi, primiti din partea noastra si o sticla de sampanie.
Va asteptam!
Later-edit: Corectam: doar 2 clienti vor mai obtine stcle de sampanie. Deja a venit prima comanda pe admirator secret azi
Leave a comment